16 Ağustos 2012 Perşembe

Ateşli Hatunum Sedef

merhaba arkadaşlar, size sevgilimle yaşadığım bir olayı anlatacağım. Sevgilimin adı sedef, geçen senelerde çıkıyorduk. Onla tanışmamın sebebi zaten belli ki o iri yapılı vücudu ve göğüsleri.

Çıkmaya başladık ve her sevgili gibi konuyu sekse getirdik. Sevgilim de istiyordu ama belli etmiyordu. Bir gün buluşma kararı aldık ve bir parka gittik. O gün üzerine yarasa kol giymişti ve içinde sadece sütyen vardı. Altında ise çok etkileyici, dizinin 1 karış üstünde etek vardı. Çok etkilenmiştim. Geldiğimiz parkta kimsenin olmaması beni çok sevindirmişti. Oturduk, konuşmaya başladık ve etkileyici bir söz söylememle sarıldık.

Birbirimize yaklaşmıştık ve tam zamanıydı. Dudağına yavaşça yaklaştım ve öpmeye başladım. Çok ateşli karşılık veriyordu. Ben de fırsat kollayıp, sürekli o güzel göğüslerini izliyordum. En sonunda göğüslerini izlediğimi anladı. Şöyle bir etrafa bakıp: 'Dokunmak ister misin?' dedi. Ben de kulağına fısıldayarak: 'Çok isterim' dedim. Zaten neredeyse göğüslerini gösteren yarasa kol kıyafetini aşağı çekti, sütyeninde gözüm kalmıştı. Bana yardım et diyip elimi sırtına koydu ve kıyafetinin içinden sütyeninin kopçalarını açmamı istedi. İnanamadım ona ama açtım. Sütyenini farkettirmeden çıkarıp, elindeki poşetin içine koydu. Artık dudaklarım dudağında ve ellerim göğüsünde neredeyse parkta sevişiyorduk.

Hiç bilmediğim bu parkın tuvaleti gözüme çarpmıştı ve bir an duraksadım. Sevgilim 'Ne oldu?'diye sorunca, 'Gel benimle.' diyip parkın tuvaletine götürdüm. Işığı yakıp kapıyı kapattım. Zaten pek de geniş bir yer sayılmazdı. Lavabonun hemen yanındaydık. Deliler gibi öpüşmeye başladık tekrar. Bana 'Beni istiyorsun, biliyorum. Bugün bu işi bitirelim.' dedi ve kıyafetini yukarı çekti. Göğüsleri apaçık ortadaydı. Yalamaya başladım. Neredeyse iniltisinden parkı inletiyordu. Sessiz olmasını söyledim. Tam o sırada arkasını döndü ve duvara yaslandı. Bitir işimi diyordu. Hiç vakit kaybetmeden aletimi çıkardım ve tükürdüm.

Eteğini kaldırmıştı ve çorapsız bacakları harika gözüküyordu. Kızlığı olduğu için arkadan yapmamı söyledi ve işe başladım. Sadece başı girmişti ve acıdan kıvranıyordu. Yavaş yavaş git-gellerle sedefi alıştırdım ve artık onu beceriyordum. Hayalimdeki işi yapıyordum. o Harika kalçaları benimdi artık.

Yaklaşık 15 dakika bu pozisyonda işimi yaptım. Boşalmama çok az kalmıştı. Hemen aletimi çıkardım, onu bana döndürdüm ve diz çökmesini söyledim. Hemen yaptı ve ağzına büyük bir heyecanla boşaldım. Sevgilim bunu her zaman yapmamızı istiyor.

Onun o kalıplı vücuduna bayılıyorum.

2 yorum:

  1. slm ben istanbuldan hakan 05364131029 yaşım32 zevk fantazi ve heyecan seven reel sex isteyen arzulu istekli ateşli bayanlar ve 3cü tek erkek arayan çiftler arasın herşey saygı ve güven içinde görüşelim

    YanıtlaSil