16 Ağustos 2012 Perşembe

Banyodaki sıcak saatler

DÜN GECE SEMA İSMİNDE BİR BAYANIN EVİNE GİTTİM. ÖNCEDEN PLANLADIĞIMIZ GİBİ EV ANAHTARINI POSTA KUTUSUNA BIRAKMIŞTI. EVE GİRDİĞİMDE BANYODAN SU SESİ GELDİĞİNİ DUYDUM. BİRAZ ÜRKEREK BANYOYA GİRDİĞİMDE DUŞAKABİNDEN SEMANIN YANSIMASINI GÖRDÜM. BİR SÜRE SEYREDİP SOYUNARAK YANINA GİRDİM.

ARKASI BANA DÖNÜKTÜ. ELİME ALDIĞIM SABUNLA SIRTINI SABUNLAYARAK AŞAĞI İNERKEN ARKAYA DÖNME DEDİM.SIRTINI SABUNLARKEN ELİMİ ÖNE UZATIP GÖĞÜSLERİNİ VE ISLAK ORGANINIDA SABUNLADIM.KESİK KESİK NEFES ALARAK İNLEMEYE BAŞLAMIŞTI. BENİM SABUNLA VÜCUDUNDA DOLAŞMAMA ELİNİ ARKAYA UZATIP ALETİMİ OKŞAYARAK KARŞILIK VERİYORDU.

SIRTINI SABUNLADIKTAN SONRA DÖNDÜRÜP AYNI ŞEKİLDE BOYNUNDAN BAŞLAYARAK GÖĞÜSLERİNİ VE KASIKLARINI SABUNLAMAYA BAŞLADIM.SICAK SUYUN ALTINDA ZEVKTEN DELİYE DÖNMÜŞTÜ.ONU YIKADIKTAN SONRA BU SEFER O BENİ ELLERİYLE SABUNLAYIP YIKADI.

İKİMİZDE SABUNDAN ARINMIŞTIK.ÖNÜMDE DİZ ÇÖKEREK KALIN VE SERT ORGANIMLA İLGİLENMEYE BAŞLADI. BENDE GÖĞÜS UÇLARININ KABARMASINI SAĞLIYORDUM.O ŞEKİLDE BENİ ORGAZM ULAŞTIRIP ÖNÜMDE EĞİLDİ.
MUHTEŞEM KALÇALARI ÖNÜMDEYDİ. SUYUN SICAKLIĞI VE SEMA NIN İNLEMELERİ BENİ TEKRAR FALİYETE GEÇİRMİŞTİ. ÖNÜMDE EĞİLMİŞKEN EN SEVDİĞİM ŞEKİLDE ONU ZEVK DALGALARINDA GEZDİRMEYE BAŞLADIM. SOLUK SOLUĞA KALMIŞTI.BU ANIN BİTMEMESİ İÇİN ARA VEREREK ONUN ZEVKTEN ÇILDIRMASINI İZLEDİM.YAKLAŞIK 45 DAKİKA SU ALTINDA DANS ETTİKTEN SONRA KALAN ZAMANI YATAK ODASINDA GEÇİRDİK.

ŞUAN BİLE SUYUN SICAKLIĞINI VE SEMANIN ALDIĞI ZEVKİ HİSSEDİYORUM. UNUTULMAZ BİR GECEYDİ

1 yorum: