16 Ağustos 2012 Perşembe

ilk Fetiş Deneyimim

Nisan ayının ortalarıydı. Henüz bakirdim. Mete adında bir arkadaşla bara gitmiştik. bana bi süprizi olduğunu söyleyip arka kapıya götürdü. Tam çıkarken kafama bişey geçirip ağzımı ve gözlerimi bağladı. Ben çırpınırken bi arabaya bindik.

Sonra araba durdu sahil kenarındaydık. Beni bir sandala oturtup gözleri açtı. yanında iki kişi daha vardı. denizde iyice açıldık sonra çozuklardan biri ellerimi sandalın başına bağladı. bu sırada mete beni öpüp yalıyodu. öbür çocuk pantolonumu çıkarmaya çalştı. onu tekmeledim. çocuk sinirlenip kafamı buz gibi suya soktu. nefessiz kaldım ama bu sırada hepsi gülüyodu. korktum bişi yapamadım çocuk pantolonumu çıkarıp organımı okşamaya başladı. sonra yüzüme baktı bunun bile beni korkuttuğunu görünce beni sertçe şaplakladı. biri ağzımı açtı. ben beni bırakmaları için yalvarıyodum. çocuklar gülmeye devam ederken bi anda organımda keskin bi acı hissettim. çocuk elini içime sokmuştu. kızlığım bozulmuştu.

bi anda mete suratıma oturup organını ağzıma soktu. kıllar suratıma batıyodu. derken karnımda bi sıcaklık hissettim. biri karnıma işiyodu. sonra çizgi halinde yoğun bi sıvı hissettim. üzerime boşalıyolardı. ve farkettimki bütün bu olanlar bi şekilde hoşuma gitmişti. ancak belli etmemeye çalışıyodum. o sırada biri ellerimi çözüp kafamı sandaldan sarkıttı. biri organıma sokraken öbürü arkama sokuyodu. metenin naptını görmeye çalıştım o sırada o meme uçlarımı tutup koparırcasına çekmeye başladı ben çığlıklar atarken bi yandan da gülüyodum. bi anda çocullar benden uzaklaştı.

ne oldunu anlamaya çalışırken biri beni suya itti. buz gibi suda yüzmek çok zordu. ben titrerken onlar gülüolardı. bi süre sonra biri beni memelerimden tutup yukarı çekti. biri denize işiodu sonra bana baktı ve sinsice gülüp ağzımı açtırdı. azımın içine işerken öbürüde içime boşalıyodu. sonra işiyen organını ağzıma sokup bana uzun uzun emdirdi. sonra beni şaplaklamaya başladılar.

ben kaçmaya çalıştıkça eğleniolardı. her yerim morardıktan sonra yeniden sahile döndük. ben onlara bundan hoşlandımı sık sık yapabilcemizi söledim. onlarsa daha bitmedini sölediler. beni bi elektrik direğine bağlayıp ben uyuyana kadar soğuktan donmama seyirci oldular. sabah uyandığımda metenin evindeydim. ona dün gece olanları sorduğumda beni yine öpüp sadece bi gecelik bi macera ama yine tekrarlayabiliriz dedi.

ogünden sonra bazen mete bazen lez arkadaşlarım bazen de barda bulduğum insanlarla her gece fetiş fantaziler yaşamaya başladım.

3 yorum:

  1. slm ben istanbuldan hakan 05364131029 yaşım32 zevk fantazi ve heyecan seven reel sex isteyen arzulu istekli ateşli bayanlar ve 3cü tek erkek arayan çiftler arasın herşey saygı ve güven içinde görüşelim

    YanıtlaSil
  2. merhaba ben Volkan Adana'da yaşıyorum yaşım 27 esmer, yakışıklıyım...bekarım.tamamen güven içerisinde görüşebileceğim bayan arkadaş arıyorum....amacım seviyeli bir arkadaşlık.eğer sende böyle bir arkadaşlık düşünüyosan telim 0545 697 63 00 güzel bir arkadaşlık düşünüyosan ara

    YanıtlaSil