16 Ağustos 2012 Perşembe

Liseli Fatma ile sex

Merhaba arkadaşlar ben Mehmet. Okulda başımdan geçen bir olayı anlatacağım sizlere.
Günlerden perşembe idi ve 5. dersteydik. Nedense hiç samimi olmadığım Fatma ve yanındaki 2 arkadaşı bugün bana iyi davranmaya başlamıştı. Beni görünce sürekli gülüyor, birbirlerine bir şeyler söylüyorlardı. Ben dayanamayıp sonunda gülmelerinin nedenini sordum ve cevap vermeden tekrar gülmeye başladılar. Bu benim de hoşuma gitmiyor değildi.

Aklıma sinsi planlar gelmişti Derste Fatma'yla kâğıtlaşıp ne olduğunu sordum. O da bana çıkışta karşı binadaki soyunma odasının olduğu kata gelmemi söyledi. Soyunma odası bodrum katındaydı ve en alt kattaydı. Bu beni çok azdırmıştı. Bu daveti kaçırmayıp kabul ettim. Zil çaldığında ise yanındaki 2 arkadaşına bir şeyler söyleyip yanımdan ayrıldı ve karşı binaya doğru yöneldi. Ben de arkasından onu takip edip en alt kata indim.

Fatma bir şey söylemeden kızlar soyunma odasına girdi. 10 dakika da çıkmayınca benim aklıma buranın anahtarını almak geldi. Başarılı olduğumdan ve hocaların gözüne girdiğimden bir bahaneyle soyunma odalarının anahtarını almıştım. Kapının önüne geldiğimde Fatma soyunma odasından çıkmıştı. Hiçbir değişiklik göremedim ama onun o sütun bacaklarını ve elma büyüklüğünde de olsa çekici göğüslerini inceleme imkânı buldum.

Sonra gel dedim ne söyleyeceksen içeride söyle biri görmesin dedim. Kızların soyunma odasına girdim ve kapıyı kilitledim. Kapıyı kilitlememle Fatma'nın dönüp beni öpmesi bir oldu. Dudağıma yapışmıştı. Belliydi ki beni istiyordu. Ben de en kısa zamanda karşılık vererek öpmeye başladım. Onun o taze güzelliği ve kokusu hiç aklımdan gitmiyor.

Birazcık öpüştükten sonra elimi hemen diz kapağında olan eteğine attım. Hiç tepki vermeden beni izliyordu. O tazecik kalçasını okşamaya başladım. Kendime doğru çektim ve benim kalkan aletime yasladım. Çok zevk almış olmalı ki kulağımın dibinde derinden 'Ahhh' çekiyordu. Daha fazla beklemeyip gömleğinin düğmelerini çözdüm. Altında hiçbir şey yoktu. Göğüsleri apaçık ortadaydı. Hemen uçlarını emmeye başlamıştım. Bunları yaparken Fatma ayakta duramıyor , 'Hallet beni, hallet artık dayanamıyorum!' diye söyleniyordu.

Hemen harekete geçtim ve Fatma'yı duvara yasladım. Okul eteğini kaldırıp külotlu çorabının üstünde aletimi gezdirmeye başladım. Artık bayılacak gibiydi. Külotlu çorabını 1 karış kadar indirdikten sonra hiç düşünmeden, aletimi şeftalisine dayamıştım. Delilere dönmüştü. Çok zevk alıyordu aynı zamanda da beni çıldırtıyordu. Bakire olmadığını söylemişti önceden, o yüzden sorun yoktu.

15 Dakika git-gellerle sürerken o güzel kalçasına boşaldım. Tam toparlanmaya başlamıştım ki beni kavradı ve aletimi yalamaya başladı. Öyle yalıyordu ki onu becermekten tekrar kendimi alamamıştım. Bu sefer bir sıraya oturdum ve bana dönük olarak Fatma'yı kucağıma oturttum. Aletimin üstüne gelen şeftalisi yanıyordu. Okul eteğiyle de muhteşem gözüken kalçası ayrı bir zevk veriyordu.

Yaklaşık yarım saat bu pozisyonda uçtuktan sonra ikimiz de sarsılarak boşaldık. Yerler sperm olmuştu. Islak mendille temizleyip çöpe attım. Tam çıkacağımız sıra meğer Fatma'nın 2 arkadaşı bizi kapıdan dinliyormuş. Kapıyı açınca ikisi 1 ağızdan 'Nereye yakışıklı?'diyerek beni tekrar içeri soktular. Okul eteklerinin altından o kızları da teker teker hallettikten sonra oradan ayrıldık.

Çıtır kızlarla ilk deneyimim bomba gibiydi.

1 yorum: